POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2800Kč

0 ks 0 Kč


Pouze originální zboží Guess

Zboží, které si u nás můžete zakoupit, je originál Guess z USA.
 
Na trhu navíc působíme od roku 2009 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Dlouhodobost našeho působení je spojena s naším neustálým růstem a je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží.
 
Jako garance kvality výrobků slouží rovněž reference našich zákazníků.

Proč máme tak nízké ceny?

"Proč jsme takoví levní?" Bezpochyby jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že jsou naše ceny často podstatně nižší, než u jiných prodejců?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu na takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočíst, že na rozdíl od kamenných obchodů prodáváme mnohem více produktů a tedy nakupujeme více, což nám zaručucuje výhodnější nákupní ceny.

Za těchto okolností jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

 

"Jak to, že nabízíme jiné zboží, než je v kamenných obchodech?" Protože prodáváme americké kolekce. Ty jsou jiné, než kolekce, které se prodávají v Evropě. Někdy se kolekce prolínají, ale většinou jsou jiné. Proto pokud se chcete odlišit, americké kolekce Guess na Popolka.cz u Vám v tom pomohou! :)Sledujte nás každý den i na FB

Nezmeškejte speciální slevy a tajné nabídky. Přihlaste se k odběru novinek.