NA VÝMĚNU ZBOŽÍ U NÁS MÁTE 30 DNÍ 

 

Pokud nejste se zbožím zakoupeným u nás spokojeni z důvodu nevyhovující velikosti, barvy apod., nemusíte odstupovat od smlouvy, ale můžete jednoduše zažádat o výměnu zboží za jiné. Zboží nám můžete zaslat ZDARMA pres Zásilkovnu do 30 dní od obdržení. Zboží musí být nepoužité a s originálními visačkami.

 

Jak postupovat při výměně zboží za jinou velikost/barvu/typ?

 

 

   

Zkontrolujte na našich stránkách, že vámi požadovaná velikost, typ nebo barva produktu je skladem.
Zboží, které požadujete na výměnu si objednejte, jako kdybyste dělali normální objednávku. Do pole poznámka uveďte "VÝMĚNA" + číslo původní objednávky(např. 16839).
 Tím se kus, který chcete vyměnit, u nás v systému rezervuje.

přes Zásilkovnu /ZDARMA/: 

 

Zboží odneste na nejbližší podací místo Zásilkovny. Na Zásilkovně nahlásíte náš kód 96498327. Po nahlášení kódu si na Zásilkovně automaticky vygenerují štítek s naší adresou a na balík ho nalepí. Vy nic neplatíte. Podacích míst je více než 3000 po celé ČR a jejich seznam a adresy naleznete zde:  www.zasilkovna.cz/pobocky

Cena této služby je 68 Kč a bude Vám odečtena z vrácené sumy.

      
       

Jakmile od vás zboží obdržíme, ihned vyexpedujeme to, které jste si objednali na výměnu. Doručení Zásilkovnou na náš sklad může trvat několik dní, prosíme počítejte s tím.
Pokud je hodnota zboží stejná, nemusíme řešit finanční vyrovnání. Pokud si vyberete zboží dražší, bude Vám zasláno na dobírku v hodnotě rozdílu ceny zboží. Pokud si vyberete na výměnu zboží levnější, nezapomeňte nám zaslat číslo účtu, kam pošleme rozdíl cen zboží.

 

 

V případě nejasností nás kontaktujte na tel: 792 239 123

Produkt byl přidán do seznamu přání

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.